• Profesjonalny dobór opraw do typu urody!

Usługi

Sprzedaż okularów:

W naszym salonie optycznym to proces, wymagający od nas dużo uwagi. To nie tylko wybór oprawy. To dobranie jej w taki sposób, by Klient wyglądał w niej najlepiej i by Pacjent widział doskonale. To ogrom doświadczenia, dokładności i odpowiedzialności, którymi się kierujemy. To czas jaki poświęcamy Klientowi, wywiad, który określa wszystkie potrzeby oraz błysk w oku, gdy odbiera swoje nowe wspaniałe okulary.

Wykonanie badania ostrości widzenia oraz montaż soczewek okularowych w oprawach:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy na miejscu kompleksowe badanie wzroku oraz wykonanie okularów nawet w godzinę. Posiadamy w pełni wyposażone laboratorium, pozwalające na komputerową obróbkę soczewek okularowych o najwyższych standardach jakościowych.

Naprawy okularów:

Jako jedni z nielicznych ręcznie przerabiamy soczewki okularowe z połamanych opraw. Soczewki docinamy z uwzględnieniem pomiarów oraz mając na uwadze parametry niezbędne, do prawidłowego widzenia pacjenta.

Wszelkie naprawy opraw, konserwacja oraz techniczna regulacja wykonywana jest od ręki, gdyż ponad wszystko cenimy sobie czas naszych klientów.

Klienci, którzy raz nas odwiedzili, często polecają nas swoim przyjaciołom i rodzinie.

Z tego miejsca bardzo wszystkim dziękujemy i liczymy na dalsze zaufanie.

Zapraszamy!